Gemi işletme ve Kiralama

Eko Denizcilik kendi bünyesindeki 9 geminin yanı sıra farklı armatör firmalara da gemi kiralama ve işletme alanında çeyrek asrı aşkın süredir en kaliteli ve en karlı şekilde hizmet vermektedir.
Geniş portfoyü ile kuru yük piyasasının lider firmalarından biri olan Eko Denizcilik, başta Karadeniz, Akdeniz ve Marmara olmak üzere tüm denizlerde faaliyet göstermektedir. Özellikle demir çelik, tahıl, mineral ve gübre yüklerinde uzmanlaşmış olan firmamız; müşterilerine rekabetçi fiyatlar ile güvenli bir taşıma süreci hizmeti de sunmaktadır.
İş ortaklarına gemi kiralama, navlun danışmanlığı, güvenli operasyon, gemi işletmeciliği konularında en etkin hizmeti vermeyi amaçlayan şirketimiz, yılların vermiş olduğu tecrübesini ve bilgisini en etkili şekilde kullanarak kiracı/armatör ve diğer iş ortakları için en karlı çözümü üretmektedir.
Gemi işletme ve kiralama alanında güncel ve yenilikçi yapıya sahip firmamız, oluşabilecek problemlere karşı da tecrübesi ve analitik yaklaşımı ile en doğru çözümleri üretebilecek operasyonel kabiliyete sahiptir.

Armatörlük

1993 yılında İstanbul'da kurulan Simge Denizcilik ilerleyen yıllarda genişleyen ve gençleşen filosuyla birlikte emin adımlarla büyümüştür. Bünyesinde bulunan Güzide Denizcilik, Kerem Denizcilik, İrem Denizcilik, Zuga Shipping, Oruba Shipping, Athena shipping gibi armatörlük firmalarının yanı sıra teknik işletme alanında Karma Denizcilik ve İlke Denizcilik firmaları ile birlikte denizcilik sektöründe geniş ve tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir.

Türk ve Panama bayraklı farklı tonajlarda 9 adet gemisiyle kuru yük alanında denizcilik sektörünün lider firması olarak yerini belirlemiştir. Geniş ve modern filosu sayesinde müşterilerinin taleplerini en rekabetçi ve profesyonel çözümlerle karşılamayı hedeflemektedir.

Acente

Suat Gemi Acenteliği ve Denizcilik Ltd.Şti tüm Türk limanlarında ve boğazlarında en güvenilir ve kaliteli hizmeti vermek üzere 1996 yılında Sayın Suat KARABEKIR ve Sayın Yüksel KARABEKIR tarafından İstanbul / Karaköy’de kurulmuştur.
Suat Denizcilik Merkez
T :0216 545 13 00
F :0216 546 00 53
suatshipping@ttmail.com
Koşuyolu Cad, Simge Han
No:54 34718
Koşuyolu İstanbul
Suat Denizcilik İzmit
T: 0262 5286204
suatdenizcilik@ttmail.com